masáže a kosmetika

Masáže - Tereza Brandová

masáže - kinesiotaping

IČO: 07736240

Mobil: 605 382 625

masáže - kosmetika

Mobil: 704 751 101

Pracovní doba

Všední dny dle objednávky. 

CENÍK

Kombinovaná masáž: relaxační, sportovní, baňky + zábal (bahno, čokoláda) / 75 minut700,- Kč
Masáž celého těla / 90 minut800,- Kč
Masáž dolních končetin / 30 minut300,- Kč
Masáž horních končetin / 20 minut200,- Kč
Tejpování / dle rozsahu300,- Kč

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ

Barvení a úprava obočí a řas / 30 minut / 280,- Kč

V ceně

  • odlíčení
  • barvení řas
  • barvení obočí
  • úprava obočí

V salónu krásy Mikádo se pracuje převážně s přírodní kosmetikou: Bio Care, Pino, Christina,Tiande, Golden Rose a bylinná kosmetika Salvus a další.           

Ultrazvukové čištění pleti
Je neagresivní a velmi účinné hloubkové čistění pleti. Na rozdíl od ruční metody vyčistí až 80 % pórů. Navíc nebudete mít po ošetření podrážděnou pleť.

Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí).

Využití: vyhlazení jemných vrásek, vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií, hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti, zlepšení prokrvení, odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti, rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí).

Dermoprogram Professional

Chromoterapie velmi výrazně zesiluje účinky kosmetické péče a činí ji mnohem komplexnější. E­nergetické impulzy barevného světla mohou odstranit celou řadu nepravidelností v chování a vibracích kožních buněk, a napravit tak nejrůznější funkční poruchy.

Je prokázáno, že každá barva světla působí na pokožku jinak a přináší výrazné kosmetické účinky jako například omlazení pleti, zklidnění podráždění, podpora pružnosti kůže a další.

Na tělesné a duševní úrovni pak elektromagnetické vlnění světla vyvažuje energii v našem těle: klidní a uvolňuje, napomáhá dokonalejší relaxaci či naopak aktivuje tělo i mysl.

Chromoterapie nejen posílí celkový účinek kosmetické péče, ale také činí z ošetření velmi příjemný zážitek a napomáhá celkové harmonizaci těla a duše.

PHOTONIC - kosmetický přístroj pro ošetření pleti CHROMOTERAPIÍ

Tři barvy světla využívá tento přístroj: Červená-žlutá-modrá, umožňují provádět efektivní bezpečnou fototerapii.  Světelná terapie napomáhá pleti získat optimální kondici a mladistvý vzhled.

Účinky pravidelného používání přístroje PHOTONIC: redukce vrásek, vyhlazení jemných výrazových Linek, rozjasnění pleti, zesvětlení pigmentových skvrn, zmírnění akné, protizánětlivé účinky.

Argilo Terapie či Lift Line: Argilo terapie je kombinace ros­tlinných extraktů,  mine­rálních látek a stopových prvků. Je vhodná především pro lidi, kteří reagují hypersenzitivně na ostatní klasickou kosmetiku.

Kosmetické účinky zlata:

Zlato může proniknout pletí a přitom aktivuje tvorbu kolagenu. Kolagen se koncentruje kolem zlata, zlepšuje regeneraci buněk a rozšiřuje vlásečnice, čímž aktivuje krevní oběh. Živiny pak lépe pronikají do tkání, což přispívá k tvorbě kolagenu a elastinu. Výsledkem je o poznání lepší pevnost a pružnost. Zároveň zlato působí jako antioxidant, který zabraňuje tvorbě a hromadění volných radikálů.

Vlastnosti a účinky: Slupovací maska s obsahem zlata pro všechny typy pleti. Speciálně určena pro pleť bez energie a s nejednotným tónem. Poskytuje jas, hladkost a pevnost pokožky. Dodává pleti sjednocený tón a zmírňuje známky únavy. Skvěle hydratuje pleť díky obsahu viatmínu C. Aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Kyselina hyaluronová:

Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou a dochází k její dehydrataci. Takto dehydrovaná kůže ztrácí pružnost, stává se bledou, zvrásněnou a povadlou. Hlubokou hydrataci umožňuje aplikace přípravků na bázi kyseliny hyaluronové pomocí nejnovějších technologií. Tato kyselina tvoří přirozenou součást lidské pokožky a hraje základní roli při zachování napětí kůže. Její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu. Hydratuje pleť do hloubky, ale také aktivuje růst kolagenových vláken, čímž zvyšuje pružnost a poddajnost pleti. Kyselina hyaluronová je navíc i účinným antioxidantem.

Kolagen z přírodního mořského kolagenu. Látky koncentrované v masce se ihned po přiložení na pleť vlivem tělesného tepla vstřebávají do hloubky epidermu. Maska není lepkavá a dobře přilne. Reguluje vlhkost, vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť, zlepšuje microcirkulaci a výživu pleti. Okamžitý efekt: pocit svěžesti, hebkosti a elastičnosti. Maska slouží pouze k jednorázové aplikaci.