Růžena Kuncová

Masáže / Lymfodrenáže / Kosmetika

IČO: 73693006

r.kuncova@gmail.com

Dárkové poukazy pro naše klienty a jejich blízké, můžeme vypsat v našich zákaznických slevových cenách a lze je přeposlat také v elektronické podobě. Stačí zavolat či napsat.

Provozní doba dle objednávek
DÁRKOVÝ POUKAZ (vzor)
DÁRKOVÝ POUKAZ (vzor)

CENÍK MASÁŽE

Poctivá masáž zad, krku a šíje 75 minut 750 Kč / po slevě 650 Kč
Krk a šíje 30 minut 550 Kč / po slevě 450 Kč
Záda, krk, šíje a nohy zezadu 75 minut 1 000 Kč / po slevě 850 Kč
Celé tělo 90 minut 1 200 Kč / po slevě 1 050 Kč
Těhotenská masáž 30 minut 600 Kč / po slevě 450 Kč
Breussova masáž 30 minut 700 Kč / po slevě 550 Kč
Ruční Lymfodrenáž s anticelulitidním zábalem 120 minut 1 050 Kč / po slevě 900 Kč

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ

Obočí – barvení a úprava / 30 minut 300 Kč, při kompletním kosmetickém ošetření 100 Kč

V ceně

 • odlíčení
 • barvení obočí
 • úprava obočí

V salónu krásy Mikádo se pracuje převážně s přírodní kosmetikou: Bio Care, Pino, Christina,Tiande, Golden Rose a bylinná kosmetika Salvus a další.           

CHRISTINA - prostě to funguje

Dermokosmetika CHRISTINA je izraelská korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky. Ošetření pro mladé slečny a také zralé dámy.

Kompletní kosmetické ošetření značkou „CRISTINA“ 1 300 Kč / po slevě 1 100 Kč

Speciální vybranou řadu ošetření zn. CHRISTINA, můžete řešit, až na místě, dle Vaších požadavků a typu Vaší pleti. Tyto řady jsou ve stejné cenové relaci.
Přípravky zn. “CHRISTINA” se dají kombinovat dle potřeb klienta, takže se nemusíte stresovat kterou řadu vyberete. Výběr řešíme na místě dle Vašich potřeb a přání.

BIOPHYTO - pro citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní pleť 1 300 Kč / po slevě 1 100 Kč

BioPhyto linie je určena pro citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní pleť. Základem linie je tradiční receptura společnosti CHRISTINA, která je již léta známá svou vysokou účinností. Jedno řešení pro celou škálu kožních problémů: atopické ekzémy, kožní dermatitidy, akné, rozacea, cévní defekty, mastná, suchá seborea, podrážděná pleť, citlivá pleť.

V ceně:

 • Jemný čisticí gel BioPhyto - BioPhyto Mild Facial Cleanser
 • Osvěžující tonikum BioPhyto - BioPhyto Refreshing toner
 • Změkčující gel BioPhyto - BioPhyto Suppling gel
 • Bylinná maska-peeling BioPhyto - BioPhyto Herbal Peel
 • Lokální korektor BioPhyto - BioPhyto Spot Corrector
 • Zklidňující masážní krém BioPhyto - BioPhyto Massage Cream
 • Seboregulační maska BioPhyto - BioPhyto Seb-Adjustor Mask
 • Zklidňující Zaatar maska BioPhyto - BioPhyto Zaatar Mask
 • Protikuperózní maska BioPhyto - BioPhyto Anti Rougeurs Mask
 • Protikuperózní maska BioPhyto - BioPhyto Anti Rougeurs Mask
 • Hydratační sérum Přitažlivost BioPhyto - BioPhyto Alluring sérum
 • Zklidňující Zaatar krém BioPhyto - BioPhyto Zaatar Cream
 • Tónující denní krém SPF 20 BioPhyto - BioPhyto Tinted Day Cream SPF 20
 • Rozjasňující oční krém pro oči a krk BioPhyto - BioPhyto Enlightening Eye & Neck Cream

Ultrazvukové čištění pleti
Je neagresivní a velmi účinné hloubkové čistění pleti. Na rozdíl od ruční metody vyčistí až 80 % pórů. Navíc nebudete mít po ošetření podrážděnou pleť.

Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. 

Využití: vyhlazení jemných vrásek, vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií, hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti, zlepšení prokrvení, odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti, rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí).

Dermoprogram Professional

Chromoterapie velmi výrazně zesiluje účinky kosmetické péče a činí ji mnohem komplexnější. E­nergetické impulzy barevného světla mohou odstranit celou řadu nepravidelností v chování a vibracích kožních buněk, a napravit tak nejrůznější funkční poruchy.

Je prokázáno, že každá barva světla působí na pokožku jinak a přináší výrazné kosmetické účinky jako například omlazení pleti, zklidnění podráždění, podpora pružnosti kůže a další.

Na tělesné a duševní úrovni pak elektromagnetické vlnění světla vyvažuje energii v našem těle: klidní a uvolňuje, napomáhá dokonalejší relaxaci či naopak aktivuje tělo i mysl.

Chromoterapie nejen posílí celkový účinek kosmetické péče, ale také činí z ošetření velmi příjemný zážitek a napomáhá celkové harmonizaci těla a duše.

PHOTONIC - kosmetický přístroj pro ošetření pleti CHROMOTERAPIÍ

Tři barvy světla využívá tento přístroj: Červená-žlutá-modrá, umožňují provádět efektivní bezpečnou fototerapii.  Světelná terapie napomáhá pleti získat optimální kondici a mladistvý vzhled.

Účinky pravidelného používání přístroje PHOTONIC: redukce vrásek, vyhlazení jemných výrazových Linek, rozjasnění pleti, zesvětlení pigmentových skvrn, zmírnění akné, protizánětlivé účinky.

Argilo Terapie či Lift Line: Argilo terapie je kombinace ros­tlinných extraktů,  mine­rálních látek a stopových prvků. Je vhodná především pro lidi, kteří reagují hypersenzitivně na ostatní klasickou kosmetiku.